«

»

 

Miorre üye olmak istiyorum

Miorrenin kataloğunda oldukça bir birinden farklı ve güzel kaliteli kumaşlardan yapılan ürünler vardır. Bu ürünlerden bir tanesi ise bay bayan korselerdir. Bay bayan korseler dikişsizdir ve bir beden inceltir korselerin bir birinden farklı modelleri vardır. Bu modellerden bir kaçı ise öncelikle kilolu bayanların sorunu olan kilolarını gizlemek için kullandıkları korseler oldukça bayanların kurtarıcısı oluyor. Özellikle bayanların bel kenarında çıkan bel simitleri oldukça can sıkıcı oluyor bunun için miorrenin bel korsesini alarak bel kısmındaki istenmeyen bel simitlerini gizleyebilirsiniz. Ve bir beden ince görüne bilirsiniz.

Ve bir başka özellikli miorre korsesi ise büyük göğüslü bayanlar için bir beden küçük gösteren toparlayıcı korse sütyendir. Korse sütyenler son derece kullanışlı ve esnektir sizi hiç bir şekilde rahatsız etmez. Dikişsiz olmasından yana cildinize nefes aldırır. Bayan dikişsiz külotlar ise çok rahattır ve dikişsizdir. Esnektir kalçanızı toparlayarak düzgün görünmesini sağlar ve rahat hareket etmenize destek olur. Ayrıca kilo vermek isteyen bayanların yardımına kilo vermeye yardımcı olan korseler de mevcuttur kilo vermek isteyen bayanların görünümünü hem 2 beden ince gösteriyor hemde zayıflamanıza yardımcı oluyor. Sizde hemen bu ürünleri satarak para kazanabilirsiniz tek yapmanız gereken şey hemen sitemize girerek üye olunuz. Evinizin adresine katalog gelir ve hemen kataloğu inceleyin ve ürünleri satmaya başlayın. Bir birinden güzel ürünleri satarak ek gelir kazanabilirsiniz. Sitemize girip üye olmayı unutmayın.

Etiketler: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com