«

»

 

Pierre cardin Kozmetik üye olmak istiyorum

Pierre cardin Kozmetik üretmiş olduğu ürünlerini satış sitelerine sundu pierre cardin Kozmetik ürünü kullananlar. Pierre cardin Kozmetik ürünlerini çok sevdi ve vazgeçmeyeceklerini belirledi. Pierre cardin Kozmetik sipariş vermek hiç bu kadar kolay olmamıştır. Eğer ki pierre cardin Kozmetik’e üye değilseniz. Sitemizden üye olabilirsiniz.  Pierre cardine Kozmetik üye iseniz ve sipariş vermek istiyorsanız. Hemen siteye giriş yaparak size verilen temsilci kodu ile siteye giriş yapın ve sipariş vermek istediğiniz ürünlerin kodunu siteye yazın ve daha sonra ürünün bedenini ve ürünün rengini belirleyerek  sepete ekleyip sipariş verebilirsiniz.

Daha bitmedi üstelik yüksek siparişleriniz de size özel ürün indirimler gelecektir. Size özel indirimlerden faydalanmak için hemen yüksek sipariş vererek hemen indirimli ürünleri alarak ister kendiniz kullanın isterseniz indirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatına satarak daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz.

Etiketler: ,

“Pierre cardin Kozmetik üye olmak istiyorum” için 2 cevap

  1. blank Centos dedi ki:

    Ayfer Özel 0549 374 4408

    Cihan Özcan 0549 374 4402

    Bu numaralardan iletişime gecerek katalog isteyebilirsiniz 1 veya 2 güne size ulaşır.

  2. blank sultan Tekin dedi ki:

    Ben 29kasimda üye oldum fakat hala katalog elime geçmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2022 satis-temsilciligi.com