«

»

 

pierre cardin temsilci olma

Pierre cardin temsilci olma, pierre cardin temsilcisi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Pierre cardin temsilcisi olmak için yapmanız gereken tek şey ise sitemize girerek ücretsiz ve belgesiz üyelik kaydını oluşturmaktır. Eğer ki internet,den üyelik kaydı oluşturmak istemez iseniz 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerini arayarak müşteri hizmetlerinden çok kolay bir şekilde üyelik kaydını oluşturabilirsiniz.

Günde sadece bir kaç saatinizi ayırarak bu işi çok kolay bir şekilde yaparak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Çok güvenli ve oldukça müşterilerine her daim değer veren pierre cardin müşteri memnuniyeti için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. İster çalışın ister, evde oturun, isterseniz ise öğrenci olun bay, bayan, öğrenci hiç fark etmeden sadece 18 yaşını doldurmuş olan kişiler pierre cardin katalogdan satış yaparak kendi işinin patronu olabilir. Pierre cardin ürünleri oldukça kaliteli ve sağlam kumaşlardan yapılmaktadır. Ve bir çok kişinin temel ihtiyacı olan çok uygun bir fiyat ile yerini katalogda alan güzel ürünleri ilk başta kendiniz aldığınız taktirde size ürünler daha ucuz bir fiyata gelecektir.

Etiketler: , ,

“pierre cardin temsilci olma” için 2 cevap

  1. Centos dedi ki:

    https://www.satis-temsilciligi.com/iletisim/ sayfasında destek hattı ekibimizin telefon numaralarından irtibata geçerseniz size yardımcı olunacaktır.

  2. Dudu dedi ki:

    Ben yeni üye oldum ama katalog hangi aylarda değişiyor ürün olmadığı zaman tekrar ne zaman geliyor bı fikrim yok onu nasıl yapacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu site Avrupa Networking Satis Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698-Süleyman Çelik, 1334697-Fatma Çelik, 2174825-Cihan Özcan, 5377646-Ayfer Özel'e Aittir. Avrupa Networking resmi web sitesi değildir.
Copyright © 2012-2019 satis-temsilciligi.com