«

»

 

pierre cardin üye ol

Pierre cardin ile kendi işinizin patronu olmak artık çok kolay kendi işinizin patronu olarak ek gelir ve gerçek para kazanmaya ne dersiniz? Tabi ki de herkes kendi işinin patronu olup ek gelir kazanmak ister ancak bu ek gelir kazanmak ve kazandırmak sizin elinizdedir. Pierre cardin  üyesi olmak çok kolay ve basittir. Öncelikle sitemize üye olmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

blank

18 yaşını dolduran herkes bu işi rahatlık ve çok kolaylık ile yapabilir. Tek yapmanız gereken şey hemen sitemize üye olmaktır. Sitemize girip üye ol bölümünü tıklar iseniz üyelik ile ilgili formu kendi bilgileriniz ile doldurun ve en altta bulunan katalog talebinde bulunmak istiyorum bölümünü seçer iseniz ve üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünleri daha yakından görmek ve incelemek için katalog talebinde bulunmanızı öneriyoruz. Üyeliğiniz bu şekilde devam edecektir üyelik ile ilgili her şeyi temsilciniz den çok rahat ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Diler iseniz istediğiniz zaman ister kendiniz internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. İster iseniz temsilcinize siparişlerinizi verebilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2020 satis-temsilciligi.com