«

»

 

Pierre cardin üye olmak istiyorum

Pierre cardin üretmiş olduğu ürünlerini satış sitelerine sundu pierre cardin ürünü kullananlar. Pierre cardin ürünlerini çok sevdi ve vazgeçmeyeceklerini belirledi. Pierre cardine sipariş vermek hiç bu kadar kolay olmamıştır. Eğer ki pierre cardin,ne üye değilseniz. Sitemizden üye olabilirsiniz. Eğer ki üye olmadan sipariş vermek istiyorsanız müşteri hizmetleri tarafından siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Pierre cardine üye iseniz ve sipariş vermek istiyorsanız. Hemen siteye giriş yaparak size verilen temsilci kodu ile siteye giriş yapın ve sipariş vermek istediğiniz ürünlerin kodunu siteye yazın ve daha sonra ürünün bedenini ve ürünün rengini belirleyerek  sepete ekleyip sipariş verebilirsiniz. Daha fazla siparişleriniz de kesinlikle kargo ücreti ödemiyorsunuz.

1

Ve daha fazla siparişlerinizde örneğin 200 tl siparişleriniz de size özel hediyeler ile karşılaşa bilirsiniz. Ayrıca kataloğun üzerinde bulunun balıkçı yaka çıt çıtlı badi size tamamen ücretsiz gelecektir. Daha bitmedi üstelik yüksek siparişleriniz de size özel ürün indirimler gelecektir. Size özel indirimlerden faydalanmak için hemen yüksek sipariş vererek hemen indirimli ürünleri alarak ister kendiniz kullanın isterseniz indirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatına satarak daha fazla ek gelir elde edebilirsiniz.

Bu sezon yapacağınız her üye 10 tl olarak size daha fazla ek gelir kazandırabilir. Alt üye nedir örneğin bir arkadaşınız yada yakınınız bay bayan öğrenci ve 18 yaşını dolduran herkes bu işi rahatça yapabildiği gibi sizde ek iş arayan arkadaşlarınıza bu işi tanıtın ve ek iş isteyen arkadaşlarınızın arkasında durun ürünlerin kalitesini kumaşlarını arkadaşlarınıza tanıtın emin olun ki arkadaşlarınız da bu işten çok memnun kalacak ve onlarda sizin gibi kazanmaya başlayacaktır yapmanız gereken tek şey hemen kendi temsilciniz ile iletişime geçiniz ve üye yapacağınız bilgileri müşteri temsilcinize vererek sizin alt üyeliğinizi tamamlamış olacaktır. Artık hem siz hemde alt üyeniz kazanmaya başlayacaktır. Yaptığınız her alt üye size ve kendinize ek gelir kazandıracaktır. Alt üyeniz sizin gibi düzenli sipariş verdiği taktirde size ve kendisine daha fazla kazandırmaya devam eder. Hemen yakınlarınız ile iletişime geçin ve bu fırsatı değerlendirin.

Etiketler: , ,

“Pierre cardin üye olmak istiyorum” için 2 cevap

  1. blank Centos dedi ki:

    Ayfer Özel 0549 374 4408

    Cihan Özcan 0549 374 4402

    Bu numaralardan iletişime gecerek katalog isteyebilirsiniz 1 veya 2 güne size ulaşır.

  2. blank sultan Tekin dedi ki:

    Ben 29kasimda üye oldum fakat hala katalog elime geçmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Site Avrupa Networking Satış Temsilcisi ve Ekip Liderleri 1334698 - Süleyman Çelik, 5357669 - M.Sümeyye Ayata'ya Aittir. Avrupa Networking Resmi Web Sitesi Değildir.
© Telif Hakkı 2012-2021 satis-temsilciligi.com