Yan Gelir İşler


Yan Gelir İşler

Yapacağınız yan gelir işler bütçenize çok büyük olmasa belli bir oranda katkı sağlar. Ailelerin çok sayıda gideri vardır bunlar arasında kira, faturalar, yakıt ve ev için yapılan erzak alışverişi başı çeker tüm bunların dışında daha çok sayıda kaleme para ayırmanız gereklidir. Bu neden ek gelire ihtiyacınız duyabilir çok fazla bir gelir olmasa da sizin için birkaç deliği kapatması bile yeterlidir. Ek iş olarak yapılan işler genellikle boş vakitlerde yapılır yani gidip bir işte çalışacak kadar vaktinizin olmadığı dönemlerde yapılan işlerdir.

El emeği ya da farklı bir yeteneğiniz yoksa size en uygun iş katalogla satış işidir bu tarz işler herhangi bir tecrübe istemezler ve size çok iyi kazanç bırakırlar. İlk zamanlarda istediğiniz randımanı alamasanız bile zamanla işin ustası olacaksınız. Satış işi bir ticaret türüdür ve en çok yapılan işler içerisinde yer alır ilk başlarda her işte olduğu gibi bu işte de bir çekingenlik ya da acemilik dönemi geçireceksiniz daha sonra işi öğrendikçe ve kendinizi geliştirdikçe hem kazancınız artacak hem de işinizi daha çok severek yapacaksınız. Yan gelir işler içerisinde en çok tercih edilen katalogla satıştır hem basit olması hem de sermaye istememesi bu işi çok cazip hale getirir. Genel açıdan bir düşündüğümüzde cebinizde hiç para yokken hangi işi yapabilirsiniz ya da ne gibi bir işle uğraşabilirsiniz. Bugün hazır işe bile girdiğinizde sizden çok sayıda evrak istenir fotoğraf, banka hesabı, sağlık raporu bilmem ne derken hazır işe bile dünyanın parasını vermek zorunda kalırsınız.

Bu neden katalogla satış işinin herhangi bir sermaye istememesi en büyük avantajıdır. Sayfamız üzerinden üyelik formunu doldurduktan sonra evinize gelen katalogla hemen işe başlarsınız. Yani birinden iş için haber beklemenize ya da biz sizi ararız gibi bir durum yoktur katalog gelir işiniz başlar bu katalogda birkaç gün içerisinde elinizde olur ve hiç vakit kaybetmemiş olursunuz. Evinizde ya da bulunduğunuz ortamda kendi işinizin patronu olacak ve işinizi de severek yapacaksınız


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.